Події

 

13-19 серпня 2007 р. 16-й Караван Сонячних Бардів приїжджав до Львова. Цього разу було біля 10 бардів з України та Росії, зібрав їх Олександр Зотов. У Львівській області вони залишилися на тиждень. Два дні учасники Каравану давали концерти в Радехівському районі, де все організувала Майя з дочкою Настею. В п’ятницю відбувся концерт у Львівському дитячому розподільнику, під час якого барди водили хороводи з дітьми, бавилися в ігри. В суботу та неділю 18-19 серпня барди виступали в концертному залі плацу творчості на Погулянці. Повний зал організатори не зібрали, в чому зіграли свою роль і погода, і транспорт, точніше його відсутність, але ті Люди, які прийшли на Погулянку, буди винагороджені неповторною атмосферою, душевними піснями караванників та Олеся Царука. А в холі палацу проходив Ярмарок, на який барди привезли вишиті сорочки та плаття з домотканої тканини, саморобні сумки та ін. А Лев Гнатович привіз різні лікарські трави, які назбирав у своєму Родовому помісті. Фотографії>>

1-2 червня 2007 р. поїздка в родове помістя Льва Гнатовича (Старосамбірський район). Фотографії>>

28 квітня 2007 р. у парку "Знесіння" пройшов 7-й ювілей «АЙЯ», клубу читачів книг В. Мегре. Цього разу на ювілей приїхали також гості з інших міст: Самбора, Старого Самбора, Тернополя, Хмельницька, Кам'янець-Подільська. Після частування кожен коротко розказав про себе. Іван Іванович та Лев Гнатович розповідали про свої родові помістя. Також виступала директор клубу Органічного Землеробства Тетяна Чучко, а Наталя Переймибіда розказувала про програму Свідомого Батьківства та домашніх родів. Свої пісні виконували троє бардів. Вперше цього року проводилися хороводи, в яких брали участь як найстарші, так і наймолодші. Фотографії>>

березень 2007 р. вийшов перший вісник інформаційного центру (8 сторінок, українською мовою), який висвітлює події і діяльність анастасіївців у Львівській області.

січень-лютий 2007 р. цикл лекцій вчителя Трансцендентальної Медитації А.Баєва «Введення в Махаріші Аюрведу»: аюрведа, біоритмологія, пульсодіагностика, вплив свідомості на фізіологію, аюрведичні методи та засоби лікування та ін.

23-25 січня 2007 р. курс лекцій на тему "Гармонія як спосіб життя": гармонійне виховання дітей, розвиток та самореалізація людини, сім'я - налагодження атмосфери злагоди та добра, таїнство кохання, глибинний зміст слов'янських слів, українські традиції з давніх давен. Лектор - Білявська Валентина Йосифівна.

22 листопада 2006 р. зустріч з Гочем Миколою Володимировичем, представником школи роботи в причині.

17 вересня 2006 р. у Львові відбувся творчий виступ херсонського барда Колі Вороніна. Крім вражаючих пісень та віршів присутні почули також цікаві історії про бардівське життя, про те, чому людина з трьома дипломами все залишає і починає їздити по світу і співати, про зміну світогляду на порозі смерті, про значення слів та ін.

24 вересня 2006 р. в інформаційному центрі пройшла зустріч з Ольховим Віктором Володимировичем з Білої Церкви, який розказав про негативний вплив на людину електромагнітного випромінювання від телевізора, ноутбука, мобільного телефона, і представив апарати для захисту від негативних випромінювань. Детальніше з цим можна ознайомитись на сайті: www.clubkit.ru Потім львівський бард Олесь Царук виконав для присутніх свої нові пісні.

08 листопада 2006 р. відбулася зустріч з Олександром Миколайовичем Малютою, доктором філософських наук, професором університету "Львівська політехніка", автором теоретичного обгрунтування методу "Інваріантного Моделювання складних систем" та сучасної філософії "Новий Універсум". Головним завданням пострадянських слов'янських держав О.М.Малюта вважає ІНТЕЛЕКТУАЛІЗАЦІЮ соціуму, формування інтелектуальних еліт. О.М.Малюта проводить авторські тренінги по формуванню системного, синтезного мислення для людей різного рівня, від студента до парламентера.

9–10 вересня 2006 р. відбулася поїздка львівських анастасіївців в родове помістя в районі м.Трускавця. Помістя знаходиться в мальовничій місцевості серед лісу і гір. Навколо є ще вільні ділянки. Підчас двох днів перебування в помісті, куди приїхали також трускавецькі та дрогобицькі анастасіївці, було проведено ОТІ (образотворчі ігри) на теми виживання в родовому поселенні, відносини з владою, як зробити поселення привабливим для родичів і туристів тощо. Учасники ділилися на команди. В результаті люди здружилися і виробили цікаві рішення. Фотографії>>

29 травня 2006 р.було проведено семінар по домашнім родам та грудному вигодовуванню.

21 травня 2006 р. у Львові у парку „Знесіння” за підтримки анастасіївського інформаційного центру, клубу органічного землеробства та ін. відбувся концерт, присвячений захисту екології, флори та фауни, і вегетаріанству. Організатори ділилися своїми ідеями щодо шляхів покращення екології, маючи за плечима практичний досвід. Виступали бард Олесь Царук та львівський гурт "Нарада". Детальніше>>

29 квітня 2006 р. Львівський анастасіївський клуб «Айя» відмітив ювілей, 6 років із дня заснування. Учасники посадили саджанеці кедра у Львівському парку. Засновниця клубу, Карпенко Лариса Миколаївна, розповідала про розвиток анастасіївського руху в Росії та Україні. Виступали з доповіддю дівчата, які приймали участь у конференції в Києві по створенню Всеукраїнської Організації анастасіївського руху. Представниця Клубу Органічного Землеробства розказувала про діяльність клубу у Львівській області та про природні методи роботи на землі. Проводилася презентація газет „Бути добру” (Україна) та „Родовая Земля” (Росія), а також журналу позитивного мислення „Седьмая раса”. Відбувся показ фільму про ведруські традиції, життя поселенців у родових поселеннях, природне бджільництво. Зустріч завершилася виступом бардів.