Поселення

 

• В Перемишлянському районі (70 км від Львова), поблизу села Чемеринці, створюється перше у Львівській області Родове Поселення "Біле". На даний момент (серпень 2012) в майбутньому поселенні поселилися три сім'ї, які проживають там в теплу пору, будується саманний будинок та побудований дерев'яний зруб.

Навколо є змішані ліси, багато закинутих сільськогосподарських площ. Є джерело, за кілометр є річечка.

Наш досвід показує, що найлегше закріпитися на землі - купивши хатку в будь-якому стані. Тоді земля навколо хати автоматично належить господарю хати. Оформляти землю без хати значно важче. Зараз на території хутора, а також в сусідньому (від майбутнього поселення) селі продається декілька хат в різному стані (від цегляних до мазанок). Орієнтовна ціна - 3 тис доларів (якщо хата оформлена документально). Нижчі ціни на неоформлені хати.

Фотографії місцевості можна знайти в "Контактах" (http://vkontakte.ru) в групі "Родові поселення Прикарпаття" (vkontakte.ru/club19198982).

В серпні 2011 року в поселенні відбувся семінар з саманного будівництва. Фотографії тут >>

Контакт: Сергій 067-15-38-415.

 
 
 
 

• Поселення Родових Помість "Щаслива Земля" - знаходиться у мальовничому куточку Івано-Франківської області, біля с.Козино Тисменецького р-ну,на відстані 22км від м.Івано-Франківська, в 2ох км від річки Дністер.

у Поселенні Родових Помість "Щаслива Земля" є вільні земельні ділянки, загальною площею 4га(2по2га, можливі варіанти поділу). Ці ділянки із першої черги розвитку нашого поселення, яке складатиметься із сотні Родових Помість. На дані участки є документи "під ключ", виведені на землі межі ділянок, прокладена грунтова дорога, на якій вже влаштовується тверде покриття. Також розпочалося підключення до лінії електропередач, та, в перспективі проведення оптоволоконної лінії інтернет.Земля знаходиться на відстані 2 км від села(школа, ФАП, 2 магазина), заплановано будівництво власної школи із альтернативною методикою викладання і створення с/г кооперативу.Щоб отримати детальну інформацію пишіть повідомлення в дану групу ПРП "Щаслива Земля".

Група в Фейсбуці - www.facebook.com/groups/1876656065906387

Контакт: 38-066-35-84-084 Богдан (Інформація за грудень 2017)

 
 
 
   
 
 

Корисні контакти для тих, хто переїжджає в поселення

Стаття для тих, хто вже хоче отримати землю (у форматі Word>>)

Запрошуємо всіх однодумців та людей доброї волі приєднуватися до створення поселення ! контакт>>

У Львівській області відомо чотири окремих родових помістя: