Домашнiй хлiб на зерновiй заквасцi

 

Справжнiй домашнiй хлiб «На здоров’я!» на зерновiй заквасцi

Склад: борошно пшеничне 1/2 гатунку, натуральна зернова закваска за стародавнiм рецептом, вода джерельна, сiль морська харчова з ламiнарiєю (природним джерелом йоду), цукор, олiя соняшникова нерафiнована холодного вiджиму.

Вага: 900 грам.

Хлiб виготовляється дбайливою ручною працею з душею та хорошим настроєм з екологiчно чистих та корисних складових, без використання емульгаторiв, генно-модифiкованих та сумнiвних для здоров’я продуктiв, полiпшувачiв, розпушувачiв тощо. Час виготовлення кожної хлібини 14 годин.

Можливе виготовлення рiзноманiтних видiв хлiбних виробiв на замовлення з використанням будь-яких сортiв борошна та зернових з рiзним ступенем очищення (пшеничне, житнє, кукурудзяне, гречане, вiвсяне, грубого помелу, з додаванням висiвок, клiтковини, зародкiв тощо), а також приправ та прянощiв (кмин, кунжут, льон тощо), ласих додаткiв (горiхiв, сухофруктiв, насiння, меду, шоколаду, трав тощо).

Контакт: тел. моб.: 093-871-63-48, 067-67-40-490

Смачного!!!

Зернова закваска для справжнього домашнього хлiба

Склад: зерно пшеницi, жита та ячменю, цукор, вода.

Натуральна зернова закваска виготовляється дбайливою ручною працею з душею та хорошим настроєм за стародавнiм рецептом без використання генно-модифiкованих та сумнiвних для здоров’я продуктiв, полiпшувачiв, розпушувачiв, емульгаторiв тощо.

Час виготовлення може коливатися в залежностi вiд навколишнiх умов вiд 7 до 14 днiв.

Загальний час виготовлення однiєї порцiї хлiбних виробiв з використанням зернової закваски становить близько 14 годин. Для тiста потрiбно 0,5л води, 1 ч.л. солi, 1 ч.л. цукру, 1 ст.л. олiї та борошно (щоб тiсто не було надто густе) та закваска. Спершу йому дають настоятися приблизно 8 годин, домiшують ще борошна до потрiбної густоти, та ще приблизно 3 години витримують у формi. Випiкають 1,5 години при температурi 150-180º.

Лапша домашнього приготування

Склад: борошно пшеничне 1 гатунку, яйця домашнi, сiль, цукор, вода.

- - - - -

Про пекарські дріжджі

Однією з основних проблем здорового харчування, як це не парадоксально, є хліб.

Практично весь хліб, хлібобулочні вироби та випічка виготовляються на пекарських дріжджах. Але протягом тисячоліть хліб пекли за традиційними рецептами, основу яких становив процес бродіння, викликаний лише ретельним вимішуванням, або закваскою для тіста.

Дріжджі мають властивість розширюватися і вони можуть викликати здуття живота, Погіршення роботи шлунка і закрепи. Хліб з дріжджового тіста псується набагато швидше, ніж виготовлений без дріжджів.

Необхідно чітко уявляти собі різницю між бродінням, викликаним дріжджами, і природним бродінням. Дріжджі (дикі або культурні) викликають бродіння природних цукрів, що знаходяться в пшениці, які розкладаються при цьому на етиловий спирт і вуглекислий газ, що викликає підйом тіста. Природне бродіння відбувається завдяки діяльності бактерій, що розщеплюють важливі поживні елементи пшениці, перетворюючи їх у форму, яка легше засвоюється. Цей процес можна назвати попередніми травленням. Дріжджі підривають наш імунітет, поступово накопичуючись в організмі, ослаблюють його захисні сили, роблять більш сприйнятливим до різних захворювань. Розмножуючись в організмі з величезною швидкістю, дріжджові грибки поїдають корисну мікрофлору шлунково-кишкового тракту і є своєрідним "троянським конем", що сприяє проникненню всіх патогенних мікроорганізмів у клітини травного тракту, а потім у кров і в організм в цілому. Регулярне вживання продуктів бродіння веде до хронічної мікропатологіі, до зниження опірності організму, підвищенню сприйнятливості до впливу іонізуючого випромінювання, швидкої стомлюваності мозку, сприйнятливості до впливу канцерогенів і інших екзогенних факторів, що руйнують організм. Крім того, дріжджі порушують нормальне клітинне розмноження, провокують хаотичне розмноження клітин з утворенням пухлини. Як відзначають сучасні мікробіологи, саме дріжджі дають поштовх до переродження, мутації нормальних клітин і виникнення та розвитку різноманітних пухлинних процесів, в тому числі і раку, дріжджі прискорюють розвиток ракових клітин, за даними різних досліджень, від 3 до 15 разів. Пекарські дріжджі приживаються в шлунку людини і поглинають і без того малі надходження вітамінів групи В в організмі людини, з усіма витікаючими небезпечними наслідками.

Бездріжджовий хліб позбавлений цих недоліків.

Дивіться також "Чому хліб на заквасках?"